Doświadczenie

Alexander Then

Nazywam się Alexander Then i mam wykształcenie wyższe prawnicze.

Jako firma działam od 10 lipca 2000 r.

Jednak pierwszą spółkę na zlecenie przygotowałem i złożyłem do sądu w czerwcu 1998 r. - była to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, wtedy nie było jeszcze KRS (Krajowy Rejestr Sądowy).

Od tamtej pory dla swoich klientów zarejestrowałem kilkaset spółek [głównie w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy), choć także w Urzędzie Dzielnicy], przygotowałem i złożyłem kilka tysięcy wniosków o zmianę danych w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy).

Pomogłem zarejestrować kilkadziesiąt działalności gospodarczych. Przygotowałem także tysiące innych wniosków i pozwów do różnych sądów i organów administracji państwowej i samorządowej. Dla moich klientów od lat przygotowuję wewnętrzne akty prawne.

 

Telefon
0-501-01-61-13
Adres biura
00-379 Warszawa
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
E-mail
biuro@krs-szybko.pl
Gadu-gadu
11211173

KRS-szybko zajmuje się szybką i fachową realizacją spraw prawnych i urzędowych, naszą specjalnością jest KRS (Krajowy Rejestr Sądowy). W swojej ofercie posiadamy także spółki na sprzedaż. Działamy na terenie Warszawy. Nie ograniczamy się jednak tylko do KRS'u, działamy kompleksowo - przygotowujemy wnioski i pozwy do innych sądów (m.in. do sądu wieczystoksięgowego, sądu cywilnego i sądu gospodarczego) i do wszelkiego rodzaju urzędów - także do urzędu miasta.