Kompleksowa obsługa (nie tylko KRS)

Nasza firma zajmuje się szybką i fachową realizacją spraw prawnych i urzędowych, naszą specjalnością jest KRS (Krajowy Rejestr Sądowy).

Nie ograniczamy się jednak tylko do KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) Warszawa, działamy kompleksowo - przygotowujemy wnioski i pozwy do innych sądów (m.in. do sądu wieczystoksięgowego, sądu cywilnego i sądu gospodarczego) i do wszelkiego rodzaju urzędów - do urzędu miasta, Urzędu Statystycznego - REGON, Urzędu Skarbowego (np. NIP), ZUS’u (Zakładu Ubezpieczeń Społecznych) i innych.

Masz problem z KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) - chętnie pomożemy. Nie masz problemu, tylko szkoda Ci na to czasu, tym lepiej, lubimy proste sprawy. Przygotujemy za Ciebie wszelkie niezbędne dokumenty, a Ty w tym czasie zajmuj się swoim biznesem i zarabiaj.

Szybko i fachowo załatwimy za Ciebie sprawy prawne, urzędowe i rejestrowe, w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) Warszawa i nie tylko.

Pomożemy Ci dokonać zmian w KRS Twojej spółki (fundacji, stowarzyszenia), zarejestrować spółkę  (fundację, stowarzyszenie) lub je zlikwidować. Gdy tylko będziesz chciał, sprzedamy Ci nową spółkę (Shelf Company/SPV).

W stałej ofercie posiadamy spółki na sprzedaż (sprzedaż spółek) – SPV’s (Special Purpose Vehicle) / Shelf Companies. Nasze Spółki są gotowymi do działania podmiotami, są nie tylko zarejestrowane w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) Warszawa, mają opłacony kapitał zakładowy, ale także posiadają wszelkie potrzebne nr NIP i REGON, własny rachunek bankowy, są zgłoszone do podatku dochodowego od osób prawnych (CIT) i podatku od towarów i usług (VAT) oraz posiadają kompletne księgi rachunkowe.

Odbierzemy za Ciebie odpisy z KRS, KW i inne i dostarczymy Ci je w umówionym terminie pod wskazany adres na terenie Warszawy, poza Warszawę odpisy wysyłamy pocztą (lub kurierem – na życzenie i koszt klienta), dodatkowo bezpłatnie otrzymasz od nas skan zamówionego odpisu, czas realizacji 1-24h (w zależności od godziny złożenia zamówienia i aktualnej ilości zleceń) – koszt 50,- zł plus VAT plus koszty odpisu [np. KRS – odpis aktualny (30,- zł), odpis pełny (60,- zł)].

krs-szybko.pl - to także wirtualne biuro - jeśli potrzebujesz adres do KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) Warszawa, dla swojej spółki, zgłoś się do nas, możemy odbierać Twoją korespondencję, skanować ją i przesyłać Ci ją na wskazany adres e-mail, możemy założyć Ci linię telefoniczną, etc.

Obszar działania

Działamy głównie na terenie metropolii warszawskiej - KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) Warszawa, aczkolwiek, jeśli zajdzie taka konieczność, gotowi jesteśmy do wyjazdów.

Sposoby komunikacji

Działamy w kontaktach bezpośrednich oraz korespondencyjnie.

Rabaty i termin płatności

Dla stałych klientów mamy rabaty i 14 dniowy termin płatności. Natomiast nowi klienci, zanim rozpoczniemy z nimi współpracę, muszą wpłacić zaliczkę.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług.

 

Telefon
0-501-01-61-13
Adres biura
00-379 Warszawa
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
E-mail
biuro@krs-szybko.pl
Gadu-gadu
11211173

KRS-szybko zajmuje się szybką i fachową realizacją spraw prawnych i urzędowych, naszą specjalnością jest KRS (Krajowy Rejestr Sądowy). W swojej ofercie posiadamy także spółki na sprzedaż. Działamy na terenie Warszawy. Nie ograniczamy się jednak tylko do KRS'u, działamy kompleksowo - przygotowujemy wnioski i pozwy do innych sądów (m.in. do sądu wieczystoksięgowego, sądu cywilnego i sądu gospodarczego) i do wszelkiego rodzaju urzędów - także do urzędu miasta.